Už od roku 2008 sbíráme zkušenosti s montáží, servisem a péčí o fotovoltaické systémy, stejně jako se zpracováním veškerých podkladů pro získání souvisejících dotací. Profesionalitu garantují kmenoví zaměstnanci společnosti Elektro UH, kteří se dlouhá léta podílí na zakázkách pro rodinné domy i velké firemní elektrárny. Naši pečlivost, vstřícnost a profesionalitu oceňují především klienti v Uherském Hradišti a okolí, Zlínském kraji a Jihomoravském kraji, fotovoltaické elektrárny od Elektro UH ale najdete téměř po celé republice.


Co všechno umíme

V České republice se řadíme mezi společnosti s nejvyšším počtem provedených instalací fotovoltaických systémů.
Navrhneme individuální řešení, dodávku i montáž provedeme na klíč.
Pečlivě si vybíráme dodavatele a spolupracujeme pouze s těmi, kteří jsou prověřeni léty spolupráce.
Servis poskytujeme 24 hodin denně, samozřejmostí jsou pravidelné revize, umíme i prohlídky termokamerou.
Postaráme se o vše potřebné okolo dotací jak pro rodinné domy, tak pro podniky.


Něco málo z praxe

Po prvotní konzultaci Vám navrhneme nejvhodnější řešení a zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Postaráme se i o žádost pro distributora. Samozřejmostí je energetický posudek a projektová dokumentace.
Poté nainstalujeme fotovoltaické panely, zpracujeme revizní zprávu a vyřídíme s distributorem připojení. Po montáži elektroměru a spuštění fotovoltaické elektrárny Vás podrobně seznámíme s provozem. Pak už zbývá jen vyplacení dotace.


Dále Vám nabídneme

Přemýšlíme komplexně. Proto při návrhu fotovoltaických systémů bereme v úvahu i další možnosti, které naše zkušenosti nabízí, a to především v oborech elektroinstalace a vodo-topo. Maximálně efektivně využít úspory energií v jakékoli budově totiž dokáže především celkový systém nastavení elektroinstalací, fotovoltaiky, klimatizací i vhodného čerpadla.


Poskytneme Vám záruky

Společnost Elektro UH je držitelem veškerých osvědčení, oprávnění a certifikátů k provádění prací v oboru fotovoltaiky.
Používáme výhradně prověřené certifikované komponenty i materiál.


Fotovoltaické systémy

Fotovoltaické systémy pro rodinné domy: Jak různý je každý rodinný dům, tak různé jsou nároky jeho obyvatel na spotřebu elektrické energie, počet spotřebičů nebo způsob vytápění. Proto je při plánování fotovoltaického systému vždy prvním krokem návrh na míru, a to v úzké spolupráci s klientem tak, abychom vyhověli každému jeho přání. Zároveň se postaráme o optimalizaci odběru veškerých spotřebičů tak, aby dokázaly efektivně pracovat souběžně s výrobou i přebytky energie.
Pro základní představu si prohlédněte některé ukázkové sestavy, které odpovídají instalacím realizovaným společností Elektro UH. Sestavu pro Váš dům pak vytvoříme při společné konzultaci individuálně.

Fotovoltaické sestavy pro firmy: Při návrhu fotovoltaického systému pro firemní objekty je třeba brát v úvahu mnoho faktorů: technický stav budovy, typ střechy, způsob vytápění, odběr spotřebičů nebo způsob ohřevu vody a topení. V neposlední řadě myslíme také na zátěž při směnných provozech nebo střídání ročních období.
Proto je vždy potřeba vypracovat zcela individuální návrh pro každý objekt, při jehož tvorbě využijeme své mnohaleté zkušenosti. Vše Vám podrobně vysvětlíme, zpracujeme veškerou dokumentaci i žádost o dotaci. V případě zájmu Vám zprostředkujeme návštěvu budovy, kde naše fotovoltaické systémy už několik let skvěle fungují a pracují na úspoře energie.

Ostrovní provoz: Ideální řešení pro chaty na samotě bez elektřiny nebo například pro lodě. Zcela samostatně fungující objekt, u kterého se dá velmi dobře pracovat s počtem a typem spotřebičů, uskladněním výkonu a napájením i při nepříznivém počasí. Právě tento typ řešení úspory energie naznačuje, kterým směrem se vydá vývoj v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

 


Ceny jednotlivých systémů:

FVE – BEZ DOTACE
Plocha 4 - 16 m2
Panely 2 - 8 ks
Výkon 0,5 – 2,24 kWp
Výroba / rok 500 - 2 300 kWh
Baterie NE
NZÚ NE
Dotace NE
Cena vč. 15% DPH
40 000 Kč

Vyrobená elektrická energie se využívá pro odběr domácnosti nebo vyhrazených spotřebičů. Systém lze doplňovat. Případné přebytky se dodají do sítě nebo lze zamezit přetokům.

FVE - Klasik
Plocha cca 18 m2
Panely 10 ks
Výkon 2,5 kWp
Výroba / rok 2 500 kWh
Baterie NE
NZÚ C 3.4
Dotace 60 000
Cena vč. 15% DPH s dotací
60 000 Kč

Vyrobená elektrická energie se využívá pro odběr domácnosti. Dále pak na ohřev užitkové vody, topení, bazénu či napájení klimatizace. Případné přebytky se dodají do sítě.

FVE - Hybrid
Plocha cca 18 m2
Panely 10 ks
Výkon 2,5 kWp
Výroba / rok 2 500 kWh
Baterie ANO
NZÚ C 3.5
Dotace 75 000 Kč
Cena vč. 15% DPH s dotací
114 000 Kč

Vyrobená elektrická energie se využívá pro odběr domácnosti. Přebytky se ukládají do baterie. Baterie zásobuje domácnost při nedostatečné výrobě /osvitu.

FVE - Hybrid II
Plocha cca 24 m2
Panely 13 ks
Výkon 3,38 kWp
Výroba / rok 3 400 kWh
Baterie ANO
NZÚ C 3.6
Dotace 105 000 Kč
Cena vč. 15% DPH s dotací
154 000 Kč

Vyrobená elektrická energie se využívá pro odběr domácnosti. Přebytky se ukládají do baterie. Baterie zásobuje domácnost při nedostatečné výrobě /osvitu.

FVE - Hybrid III
Plocha cca 38 m2
Panely 21 ks
Výkon 5,14 kWp
Výroba / rok 5 200 kWh
Baterie ANO
NZÚ C 3.7
Dotace 155 000 Kč
Cena vč. 15% DPH s dotací
182 000 Kč

Vyrobená elektrická energie se využívá pro odběr domácnosti. Přebytky se ukládají do baterie. Baterie zásobuje domácnost při nedostatečné výrobě /osvitu.

FVE + T.Čerpadlo
Plocha cca 26 m2
Panely 14 ks
Výkon 3,64 kWp
Výroba / rok 3 700 kWh
T. Čerpadlo ANO s akumulací
NZÚ C 3.8
Dotace 155 000 Kč
Cena vč. 15% DPH s dotací
225 000 Kč

Vyrobená elektrická energie se využívá pro přednostní ohřev topení a užitkové vody. Dále pak pro odběr spotřebičů v domácnosti. Případné přebytky se dodají do sítě.

Sídlo společnosti

ELEKTRO UH s.r.o.
Svatojiřské nábřeží 1208
686 01 Uherské Hradiště
tel.: +420 777 111 148 
email: elektrouh@elektrouh.cz

Napište nám