Za více než 15 let v oboru elektromontáží jsme získali nepřeberné množství zkušeností. Díky nim dokážeme uvést do života systémy vhodné pro nejrůznější odvětví podnikání i soukromé klienty. Samozřejmostí je pro nás i následný servis, poradenství a individuální přístup ke každé zakázce. Soustředíme se především na oblasti Uherské Hradiště, Zlínský kraj a Jihomoravský kraj.


Co všechno umíme

Rekonstrukce veškerých elektrických instalací.
Jakékoli elektromontážní práce, a to jak v průmyslových objektech, tak i v bytových domech.
Důkladnou opravu a pečlivou údržbu elektrických instalací.
Zařídíme dodávku a montáž akumulačních spotřebičů.
Postaráme se o Vaše slaboproudá zařízení.
Umíme to s uzemněním a hromosvody.
LED osvětlení pro nás není žádný problém.
Komplexně zajistíme veřejné osvětlení.
Vezmeme si na starost měření a regulace.
Vašemu domovu dodáme útulnost díky elektrickému podlahovému topení.
Zaměřujeme se především na oblasti Uherské Hradiště, Zlínský kraj a Jihomoravský kraj, není pro nás ale problém přijet za Vámi kamkoli.


Něco málo z praxe

Při konzultaci se zákazníkem probereme vše potřebné tak, abychom mohli navrhnout řešení k jeho maximální spokojenosti, ale také s ohledem na nejnovější trendy v oboru elektroinstalací. Vždy máme na paměti, že elektrické instalace jsou souborným systémem, ve kterém mohou v budoucnu probíhat další změny.

Už při prvotním plánování proto v Elektro UH myslíme i na možnosti, které ve chvíli vypracování projektu nejsou aktuální, ale zákazník si jejich realizaci může v budoucnu rozmyslet. Může se jednat například o instalaci klimatizací, fotovoltaických elektráren, jiného způsobu ohřevu vody nebo vytápění objektu.


Dále Vám nabídneme

Konzultace a poradenství v oboru elektromontáží podložené léty praxe.
Pečlivě vypracujeme veškerou prováděcí dokumentaci.
Postaráme se o montáž od A do Z.
Na Vaše přání provedeme revizi stávající elektroinstalace.
Samozřejmostí je pro nás servis, a to i s možností individuální servisní smlouvy.


Poskytneme Vám záruky a kvalitu

Můžete se spolehnout, že na veškeré služby a práce Vám Elektro UH poskytne záruku, která vyplývá ze zákona nebo konkrétní smlouvy o daném díle. Zároveň ale velmi dbáme na to, abychom dodrželi veškeré zákonné lhůty pro revize elektroinstalací. Díky nim si můžete být jistí bezpečností při užívání elektroinstalací, případně pomohou odhalit skryté vady.
Montáže provádíme podle pokynů výrobce jednotlivých komponent tak, abychom maximálně prodloužili životnost a funkčnost elektroinstalace. Buďte si jisti, že při práci používáme výlučně certifikovaný materiál a technologie od léty prověřených výrobců a dodavatelů.
Pokud si přejete jen to nejlepší, co nabízí trh, umíme pro Vás zajistit i takový materiál a technologie, u nichž výrobce garantuje nadstandardní záruky.
Máte vysoké nároky na fungování elektrosystému a chcete mít jistotu perfektního a okamžitého servisu? Zeptejte se nás na individuální servisní smlouvu.

Sídlo společnosti

ELEKTRO UH s.r.o.
Svatojiřské nábřeží 1208
686 01 Uherské Hradiště
tel.: +420 777 111 148 
email: elektrouh@elektrouh.cz

Napište nám